O nas

W 2006 roku otworzyliśmy Pizzerię Ristorante „Ambiente”.
Mieści się ona w Strzeleczkach przy ulicy Prudnickiej 32 (na trasie Krapkowice-Moszna). Lokal szybko zyskał szerokie grono zadowolonych klientów a nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz wykwalifikowany personel pozwala zaspokoić najśmielsze oczekiwania naszych gości.

Tu zasmakujesz pizzy wypiekanej w piecu według naszego sprawdzonego przepisu z tradycyjnej włoskiej mąki oraz niezbędnych składników sprowadzanych specjalnie z Włoch, świeżych warzyw i oryginalnego sera mozzarella.
Dlatego nasza pizza ma niepowtarzalny smak - nigdzie nie znajdziesz takiej samej!!!W stylowym lokalu serwujemy na codzień dania kuchni włoskiej i greckiej. Możesz poznać dzięki temu wiele potraw, które wzbogacą twoje doznania kulinarne. Nasi kucharze dbają o to, aby posiłki były nie tylko smaczne ale również zdrowe i estetycznie podane.


Naszym celem jest, by każda Twoja wizyta u nas stała się niezapomnianą ucztą dla Twojego podniebienia.Nasza restauracja została urządzona w ciepłym stylu retro ze stylowym kominkiem, który pozwoli w chłodne dni poczuć Ci niezapomniany klimat i ciepło. Latem, dzięki klimatyzacji w lokalu, można uciec przed skwarem z zewnątrz do środka. W sezonie do dyspozycji naszych gości jest ogródek letni dla 25 osób.
Lokal mieści się na parterze, co pozwoli na skorzystanie z niego osobom niepełnosprawnym. W 2017 roku udostępniliśmy gościom nową salę na 1 pietrze dla 60os.urządzoną w nowoczesnym stylu.